Wydarzenia

Piłkarski Dzień Dziecka z Nowym Lądem

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z dużym rozmachem Nowy Ląd we współpracy z profesjonalną firmą animacyjną 2 czerwca br. po raz pierwszy zorganizował Dzień Dziecka. Impreza pod hasłem „Wszyscy jesteśmy kibicami” została zorganizowana dla dzieci pracowników Spółki przy współudziale uczniów Szkoły Podstawowej w Niwnicach i wychowanków OSW Płakowice.

I okazało się, że był to dzień pełen niespodzianek, niezapomnianych wrażeń, który pozostawił po sobie mnóstwo barwnych wspomnień. Była to doskonała okazja, aby razem z dziećmi cieszyć się i celebrować beztroski czas dzieciństwa. Dzieci przybyły licznie i bawiły się do samego końca. Brały udział w różnych zabawach i konkursach przygotowanych w tym dniu specjalnie dla nich.  Ogromnym zainteresowaniem cieszył się pokazy sprzętu Państwowej Straży Pożarne i Policji. Czas umilali animatorzy, którzy poprowadzili serię ciekawych konkursów, gier i zabaw z nagrodami. W trakcie udziału w zawodach oraz konkursach ogromne emocje towarzyszyły zarówno uczestnikom, jak i ich rodzicom. Prawdziwym hitem okazały się licytacje wypatrzonych nagród, w którym brało udział większość pociech. Atrakcyjne nagrody okazały się zachętą. Niezależnie od wszystkich zorganizowanych zabaw, dzieci mogły do woli korzystać z dmuchanych atrakcji takich jak zjeżdżalnie, karuzele itp. Mnogość konkursów dla dzieci spowodowała, iż każde dziecko mogło znaleźć dla siebie coś interesującego. Impreza spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem społeczności lokalnej. Z uwagi na otwary charakter imprezy  organizatorzy oceniają, iż wzięło w niej udział ok 600 osób.

Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy za udział we wspólnej zabawie, a dzieciom raz jeszcze życzymy uśmiechu na co dzień.

Kolejne obchodach dnia dziecka planujemy na 2020 roku.